Analityk danych/finansów

Radomskie Centrum Onkologii zatrudni Analityka danych/finansów

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Analityka danych/analityka finansowego przygotowuje szczegółowe analizy, zestawienia, raporty danych dotyczące wykonywanych świadczeń, procedur, środków medycznych, kosztów, finansów Szpitala. Współpracuje ze wszystkimi działami Szpitala, usprawnia narzędzia mające na celu automatyzację systemu raportowania.
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse)
  • min. 2 letnie doświadczenie w roli analityka (mile widziane w branży medycznej)
  • zaawansowana znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • umiejętność sporządzania analiz i prognoz ekonomicznych, finansowych, statystycznych i raportów
  • umiejętność wyciągania właściwych wniosków z zaobserwowanych zjawisk
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, efektywnego zarządzania czasem
  • dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność
  • doświadczenie w branży medycznej mile widziane
  • Znajomość systemu Clininet będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w nowatorskich projektach
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy

CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@onkologiaradom.pl
Zastrzegamy prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie w Państwa CV poniższej Klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000″.

Kategoria : PracaSierpień 18, 2020

Prośba o kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Górskiego 6/92, 00-033 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000269438, posiadająca NIP: 5252382245, REGON: 140794224. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem