PIELĘGNIARKA OPATRUNKOWA

Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. współtworzone przez Radomskie Centrum Onkologii z siedzibą w Radomiu przy ul. Uniwersyteckiej 6 a, zapraszają do rekrutacji na stanowisko Pielęgniarki opatrunkowej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia w dziedzinie pielęgniarstwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • ukończony specjalistyczny kurs leczenia ran;
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na oddziałach zabiegowych.

Zakres zadań:

  • samodzielne wykonywanie czynności pielęgniarki w gabinetach zabiegowych,
  • zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom Klinicznego Oddziału Chirurgii Onkologicznej,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • stosowanie procedur zapewniania wysokiej jakości opieki pielęgniarskiej.

Oferujemy:

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
    (od poniedziałku do piątku);
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywanie wartościowego doświadczenia;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie profesjonalnego zespołu;

Osoby zainteresowane pracą w Radomskim Centrum Onkologii prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@onkologiaradom.pl wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska: PIELĘGNIARKA OPATRUNKOWA. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000” oraz o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy.

Kategoria : PracaMaj 28, 2024
Translate »