Dyrektor medyczny
Lekarz radioterapeuta z 20 letnim doświadczeniem zawodowym. W 2007 roku zdała egzamin specjalizacyjny z radioterapii onkologicznej i obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Na co dzień zajmuje się radioterapią nowotworów we wszystkich lokalizacjach, szczególnie interesuje się leczeniem skojarzonym nowotworów przewodu pokarmowego, w tym raka jelita grubego oraz radioterapią stereotaktyczną. W latach 2010-2011 zajmowała się wprowadzaniem techniki radioterapii stereotaktycznej w Ośrodku Onkologicznym w Łodzi, po stażu w Princess Margarett Hospital w Toronto i Dreźnie. Od początku swojej pracy związana była ze szpitalem im. Kopernika w Łodzi. W ostatnich latach zdobywała również doświadczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologii oraz Wojskowym Instytucie Medycznym.